خانه / دسته‌بندی نشده / عطروادکلن مردانه با پخش بوی یا رد بوی بالا

عطروادکلن مردانه با پخش بوی یا رد بوی بالا

عطروادکلن مردانه با پخش بوی بالا
پخش بو
پخش بو یا خط بو که در انگلیسی با عناوین Sillage و Projection از آن یاد می‌شود در واقعی اصطلاحی فرانسوی است که به هنگام بحث در باب طول پرتاب رایحه‌ی یک عطر از آن استفاده می‌شود. به عبارت دیگر، پخش بو به توانایی یک رایحه برای به مشام رسیدن در فاصله‌ای مشخص گفته می‌شود. هر اندازه که پخش بوی یک عطر بیش‌تر باشد رایحه‌ی آن عطر تا فاصله‌ی بیش‌تری پخش می‌شود.
به احتمال زیاد تا حالا با اقایان زیادی برخورد کردید که به عطرشان از چند متری به مشام شما خورده است این همان پخش بو عطر و ادکلن است.
پخش بو معیاری است که با «مکان» سروکار دارد در واقع پخش بو هر چه بیش‌تر باشد مکانِ بیش‌تری را احاطه می‌کند.در ادامه مقاله چند عطر و ادکلن مردانه با پخش بوی بالا به شما معرفی می کنم.
پخش بو به چه عواملی بستگی دارد؟
پخش بو به غلظت عطر و ادکلن بستگی ندارد. اما اگر پخش بو یا خط بو وابسته به غلظت نیست پس به چه چیز بستگی دارد؟ پخش بو عمدتاً به موادی که در عطر یا ادکلن مورد استفاده قرار می‌گیرند بستگی دارد. در واقع هر چه مواد مورد استفاده از فراریتِ بیش‌تری برخوردار باشند بیش‌تر می‌تواند پخش شوند و تا فاصله‌ی بیش‌تری به مشام برسند. البته این موضوع همواره قابل پیش‌بینی نیست و عطار به هنگام ساختنِ یک عطر نمی‌تواند دقیقاً تعیین کند که این عطر تا به چه اندازه پخش بو خواهد داشت، زیرا در برخی شرایط ممکن است حتی با نفوذ ترین و فرار ترین مواد نیز از نفوذ و فراریت‌شان کاسته شود و یا برعکس، یعنی موادی که خیلی فرار نیستند ممکن است در برخی شرایطِ خاص فرّاریت‌شان بیش‌تر شود.

چکار کنیم که عطر و ادکلن مون خط بوی ماندگاری داشته باشد؟
برخی روش‌ها وجود دارند که می‌توانند موجب افزایش پخش بو عطر شوند. من چندتا روش بهتون معرفی می کنم ولی اگر ادکلن شما پخش بوی مناسبی ندارد انتظار نداشته باشید با این روش ها معجزه کنید. اما پیش از آن ذکر این نکته لازم است که این روش‌ها معجزه نمی‌کنند ولی با این روش می توانید به تاثیر بهتری داشته باشد.
1-سعی کنید بدن تمییزی داشته باشید.وقتی بدن بوی عرق بدهد بوی عطر و ادکلن خیلی پخش نمی شود چون بوی بد بدن شما بر بوی بدن شما غالب می شود.
2-بعد از حمام اجازه بدهید چند دقیقه بگذرد چون بوی مواد شوینده روی بدن شما به ادکلن غالب می شود.
3-برای اینکه عطر و ادکلن شما پخش بوی بهتری داشته باشد از لباس پشمی و نخی استفاده کنید.
4-برای اینکه عطر و ادکلن شما پخش بوی بهتری داشته باشد. ناحیه مورد نظر را با استفاده از کرم مرطوب کننده ,مرطوب کنید چون ادکلن رو جایی که مرطوب پخش بوی بهتری دارد.
پیدا کردن عطر و ادکلن با بوی مناسب یکی از دغدغه خانوم های خاص است در می خواهم در ادامه مقاله شما رو با چندتا ادکلنی که پخش بوی بالایی دارند شما رو آشنا کنم.

عطر ادکلن جیوانچی جنتلمن اونلی اینتنسGivenchy Gentlemen Only Intense با خط بوی بالا

عطر ادکلن مردانه جیوانچی جنتلمن اونلی اینتنس ، عطری است گرم و ملایم. این عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد .عطری سوپر خاص که برخی از منتقدان آنرا عطری برای دوستیابی و معادل با عطر و ادکلن مردانه ی دیور هوم اینتنس میدانند . عطر ادکلن مردانه جیوانچی جنتلمن اونلی اینتنس دارای سیلیجی نرم و ماندگاری بالا با حفظ اصالت رایحه خود از رایحه ی عطر و ادکلن مردانه جیوانچی جنتلمن از سال 1974 است یکی دیگر از خصوصیات این ادکلن پخش بوی بالای ان است.
عطر ادکلن مردانه جیوانچی جنتلمن اونلی اینتنس به سبب درخواست بسیاری از سوی همراهان همیشگی این برند ، به عنوان یکی از پرفروشترین های سال 2014 برای برند جیوانچی به حساب می آید .عطر ادکلن مردانه جنتلمن اونلی اینتنس از برند پر سابقه ی جیوانچی با آغاز سال 2014 و با بهبود کیفیت محصول نسخه ی اصلی و اضافه شدن ترکیبی به نام چرم روانه ی بازار شده است.

gentleman only givenchy for men
gentleman only givenchy for men

عطر ادکلن ایو سن لورن لا نویت لهوم پرفیوم-لهوم مشکیYSL La Nuit de L`Homme Le Parfum با خط بوی بالا

عطری است گرم و تند.. ادکلن مردانه لا نیت دی ال هوم توسط ایو سن لورن با رایحه ای شرقی و سرخس گون در سال 2010 به بازار عرضه شد. این ادکلن گرم و تند که از نسخه ادو تویلت خود غلیظ تر و ماندگار تر می باشد دارای رایحه ی غالبی از لادن فرانسوی ، انواع میوه های شیرین ، خس خس و وانیل است به همین خاطر برای مصرف در فصول سرد سال بهتر می باشد .
محصول بسیار پرطرفدار، هیجان انگیز با رایحه بسیار خاص و کاملا مردانه که روح مردانگی و نشاط و قدرت کاملا در آن پیداست
بیشترین طرفداری و جذابیت آن در رایحه بسیار تک و خاص آن و همچنین تبعیت از ماندگاری بالا و دلربای دیگر محصولات این شرکت میباشد.

مشکیYSL La Nuit de L`Homme Le Parfum
مشکیYSL La Nuit de L`Homme Le Parfum

عطر و ادکلن ورساچه (VERSACE) با خط بوی بالا

Donatella Versace ادکلن جدید خود را با تن آبی معرفی کرد . ادکلنی فوق العاده خوشبو با رد بوی بالا به همراه جفتی از عطر زنانه که در سال 2007 با رایحه ی منتخب Alberto Morillas از گروه شامه نواز گل های معطر طراحی و در آوریل 2008 در بازار ایتالیا، به بازار عرضه شد. شیشه آن همچون الماسی تراش خورده می باشد که به نقش و نگار برجسته ی سر اسطوره ی یونانی عجوزه ی مارموی – Medusa – مزین شده است. این ادکلن نشانگر جایگاه مرد قدرتمند ، مصمم و مشتاق در جامعه ی امروزی و جایگاهی که یک زن می خواهد مرد خود را در آن ببیند می باشد.

natella Versace
natella Versace

پرفیوم دی مارلی لیتون Parfums de Marly Layton for Men & Women با خط بوی بالا
دی مارلی یکی از معروف ترین کمپانی های عطر و ادکلن می باشد که توانست با تولیدات خود مفهوم و عظمت قرن هجدهم میلادی یعنی زمانی که عطرهای فوق العاده و بی نظیری برای لویی پانزدهم به منظور جشن های یاد بود مسابقات سوارکاری ساخته می شد را ، دوباره احیاء کند. نام گذاری ادکلن و عطرهای برندParfums de Marly بر اساس اسم بهترین و معروفترین اسب های دنیا است.که فوق العاده پخش بوی مناسبی دارد.

 Parfums de Marly Layton for Men & Women
Parfums de Marly Layton for Men & Women

 

عطر ادکلن مارلی گودولفینParfums de Marly Godolphin با خط بوی بالا

گودولفین سال 2012 وارد بازار عطر و ادکلن شد محصول شرکت معروف مارلی است محصولات آن که دارای محبوبیت زیادی بین دوستداران عطر و ادکلن است. گودولفین کاملا بر رایحه چرم استوار شده و بوی چرمی آن کاملا ادکلن کم نظیر تام فورد یعنی توسکان لدر را در ذهن تداعی می‌سازد. مانند سایر محصولات مارلی، گودولفین نیز از روی نام یکی از اسب‌های مالک این شرکت اقتباس شده است..
گودولفین گرمای بسیار ملایمی دارد و گرمای آن در حدی است که می‌توان آن را یک ادکلن 4فصل دانست.این ادکلن فوق العاده پخش بو مناسبی دارد.

Parfums de Marly Godolphin
Parfums de Marly Godolphin

 

Creed Aventus عطرکرید اونتوس با خط بوی بالا
عطر Creed Aventus اززندگی دراماتیک امپراتور ناپلئون الهام گرفته شده است. از این رو است که بسته‌بندی این عطر دارای علامت نقره‌ای یک اسب سوار و اسب خویش است که تصویر شکوه و جلال مردانه است.
عطر Creed Aventus ترکیبی از نت‌های الهام بخش و جذاب است که آن را برای هر شرایطی مناسب می‌سازد. محتوای پایین آب و همچنین مقدار الکل کاهش یافته به آن ماندگاری طولانی می‌دهد. رد عطر Creed Aventus می‌تواند خاطره‌ای زیبا و جذاب از شما را در ذهن افراد گذارد.
از میان مهم‌ترین و مشخص‌ترین نت‌های این عطر می‌توان به ترنج، سیب، انگور فرنگی سیاه، مشک، خزه بلوط و توس خشک اشاره کرد. اگر چه هزینه‌ی این عطر نسبت به دیگر مدل‌های مشابه بالا است، اما ماندگاری طولانی، بوی فوق‌العاده آن و اثری که رد عطر برجای می گذارد ، آن را به انتخابی عالی تبدیل می‌کند.

Creed Aventus
Creed Aventus

عطر ادکلن پاکو رابان وان میلیون-Paco Rabanne 1Million با خط بوی بالا

عطر ادکلن پاکو رابان وان میلیون-Paco Rabanne 1Million عطری است با پخش بوی بالا. این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن پاکو رابان وان میلیون-Paco Rabanne ۱Million عطری است مردانه وخاص.

عطر ادکلن پاکو رابان وان میلیون-Paco Rabanne 1Million، توسط دونفر به نام های Chritophe Raynaud و Olivier perscheux خلق شد که محصولی با نت های تازه و وسوسه انگیز ، برای هر سن و سالی لقب گرفته است . بطری این ادکلن که که ظاهری طلایی دارد ، نماد قدرت ، زیبایی و لوکس بودن می باشد و نشان دهنده خاص بودن مصرف کننده خود است . طلا همواره عنصری ارزشمند ، گران قیمت و نفیس بوده که استفاده از ظاهری طلا گونه برای متمایز کردن این ادکلن از دیگر محصولات ، ابتکاری خلاقانه بوده است . وان میلیون دارای ماندگاری بالایی بوده و میزان پراکنندگی عالی دارد و برای مصرف در میهمانی های شبانه و قرار های کاری بسیار مناسب است. بعضی از مواد تشکیل دهنده ی آن گریپ فوروت ، ماندارین ، گل رز ، دارچین ، چرم و نت های چوبی است .

رایحه اولیه : نعناع ، ماندارین خونی ، گریپ فروت ، ماندارین

رایحه میانی : نت های تند ، گل رز ، دارچین

رایحه پایه : نعناع هندی ، نت های چوبی ، کهربا ، چرم ، عنبر

Paco Rabanne 1Million
Paco Rabanne 1Million

 

 

عطر ادکلن دی اند جی دلچه گابانا دوان مردانه-Dolce Gabbana The One for Men EDP با خط بوی بالا

عطر ادکلن دی اند جی دلچه گابانا دوان مردانه-Dolce Gabbana The One for Men EDP عطری است گرم و تند. این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن دلچه گابانا دوان ادو پرفیوم-Dolce Gabbana The One for Men EDP عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن دی اند جی دلچه گابانا دوان مردانه-Dolce Gabbana The One for Men ED،را میتوان نسخه قویتر، سنگین تر د وان نامید که پخش بو و ماندگاری بهتری نیز دارد. دی اند جی دلچه گابانا دوان مردانه عطری است گرم که گرمای متعادلش سبب میشود که بتوان همیشه بعنوان یک عطر جذاب و گرم و دوست داشتنی روی آن حساب کرد.

 

روی بطری این عطر، نشان تجاری Dolce & Gabbana و در پایین آن نام The one با رنگ سفید چاپ شده و دیده می‌شود. درپوش مشکی‌رنگ بطری به‌خوبی روی گردن فلزی شیشه سوار شده است.

رایحه ابتدایی عطر با بوی گرم و شیرین و بسیار متعادل کهربا آغاز می شود که حس بسیار ضعیفی از مرکبات نیز در کنارش حضور دارند. در ادامه حس مرکباتی از بین میرود و رایحه تنباکو به کهربا اضافه می شود. تنباکو در این عطر تلخ نیست و تنها حسی تاریک و کمی سنگین به کهربا اضافه می کند و به همراه مقدار کمی زنجبیل حس مردانه عطر را افزایش می دهند.

رایحه اولیه : گریپ فروت , ریحان , گشنیز

رایحه میانی : شکوفه پرتقال , زنجبیل , هل

رایحه پایه : تنباکو , کهربا , سدر

1Million Paco Rabanne for men
Dolce Gabbana The One

عطر ادکلن تیزیانا ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orion با خط بوی بالا

عطر ادکلن تیزیانا ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orion عطری است شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر تیزیانا ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orionعطری است مردانه با پخش بوی بالا.

عطر ادکلن تیزیانا ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orion،عطری است عامه پسند و خوشبو که شروعی شیرین و شاداب از رایحه میوه آناناس دارد که حضور رایحه غان و بخور در کنارش حسی تلخ، چوبی و کمی دودی مانند را ایجاد می کنند.

با گذر زمان رایحه غان قوی تر شده و حس چوبی قویتری را ایجاد می کند که باعث تلخ تر شدن و رسمی تر شدن رایحه می گردد اما همزمان رایحه شیرین و شاداب آناناس مشام شما را نوازش می کند.

رایحه اولیه: ترنج، آناناس، سیب، کشمش بی دانه قرمز

رایحه میانی: آویشن ، نعنا هندی، درخت توس، یاسمن بزرگ گیا

رایحه پایه: بخور ، مشک ، سدر، عود،کهربا

Tiziana Terenzi Orion
Tiziana Terenzi Orion

عطر ادکلن آمواج اینترلود مردانه-Amouage Interlude با خط بوی بالا

عطر ادکلن آمواج اینترلود مردانه – Amouage Interlude در سال ۲۰۱۲ با طراحی پیئر نگرین توسط برند سلطنتی آمواژ تولید و به بازار عرضه شد . آمواج در زمینه‌ی طراحی و تولید عطرهای با کیفیت و لوکس سابقه‌ی خوبی دارد. پخش بویی عالی با ماندگاری بالا از خصوصیات این عطر شگفت انگیز میباشد .اینترلود بوی گرم و شرقی تندی داشته و برای فصول سرد سال بسیار مناسب است. بوی عودی و اسموکی این عطر توجه تمام اطرافیان را به‌سوی شما منحرف خواهد کرد.

طراحی و فرمولاسیون اینترلود توسط عطرساز مشهور و برجسته «Pierre Negrin» انجام شده است. بطری این عطر بسیار لوکس و شیک ساخته شده است. روی در طلایی‌رنگ اینترلود یک کریستال سواروفسکی آبی‌رنگ کار شده است. این نگین زیبا زیبایی بطری را دوچندان کرده است. بطری به رنگ آبی تیره بوده و روی آن نشان تجاری آمواژ را با رنگ طلایی مشاهده می‎‌کنید. ترکیبات آن شامل ترنج ، فلفل ، توت ، عنبر ، چرم ، نعناع هندی و چوب صندل است . شیشه بسیار زیبای این عطر با تزئینات مجلل ، شکوه این عطر را به رخ همگان می کشاند . از با دوام ترین عطرهایی که تا به حال دیده شده است . از رایحه ای بسیار گرم و شیرین برخوردار است. نت ابتدایی این عطر بویی تلخ ، دودی و چرمی است . رایحه تند و فلفلی را می شود در آن تشخیص داد اما قدرت لازمه را ندارد تا خودی نشان بدهد . در نت میانی است که رایحه های فلفلی و تند خود را نمایان میسازند . البته بوی قوی چوب را هم می شود حس کرد . در رایحه پایه ، بوی شیرین و دودی با بوی چوب خواهیم داشت که ترکیب آن با بوی دارچین ، رایحه بسیار خوبی را ارائه میدهد . اگرچه به عود در پایه نت های این عطر اشاره نشده است ، اما می توان رایحه ای از این نت را در آن به خوبی استشمام کرد . رایحه این عطر با اینکه در ابتدا بسیار پر قدرت باز می شود ، اما بسیار زیبا و نرم بر روی پوست خشک می شود و رایحه ای باور نکردنی به وجود می آورد . شاید در ابتدا از رایحه ی آن تعجب کنید و دل شما را بزند ولی بعد از گذشت چند ساعت رایحه باور نکردنی آن شما را مسحور می کند.

 

رایحه اولیه : ترنج , فلفل , پونه کوهی

رایحه میانی : روایح دودی , لابدانیوم , اوپوپوناکس , کهربا

رایحه پایه : چوب صندل سفید , چرم , عود , نعناع هندی

Interlude Man Amouage
Interlude Man Amouage

 

تعداد واژه‌ها: 1801   آخرین ویرایش به‌دست عماد لطفی نژاد در آگوست 31, 2019 ساعت 9:13 ق.ظ

انتشار

دسته‌ها

برچسب‌ها

برچسب‌ها را با کاما جدا نمایید

Sahifa – گزینه های بیشتر

پنهان سازی اطلاعات نوشته
پنهان سازی اطلاعات نویسنده
پنهان سازی دکمه های اشتراک گذاری
پنهان سازی Fly Check

تصویر شاخص

Taqyeem – Review Options

Review Box Position

Sahifa – تنظیمات نوشته

گزینه های بالای نوشته

لایه بندی کاور بالای نوشته
نمایش

تنظیمات ستون کناری

انتخاب ستون کناری

استایل دلخواه

رنگ دلخواه

بک گراند 

    

بک گراند تمام صفحه

تنظیمات تبلیغات

پنهان کردن بنر بالای دلخواه
بنر بالای دلخواه
پنهان کردن بنر پایین
بنر پایین دلخواه

رونوشت‌ها

طر و ادکلن فعالیت خود را آغاز کرد. پرفروشترین محصول بوچرون، جیپور می باشد که توانسته جایگاه ویژه ای در بین عطربازان برای خود باز کند.این ادکلن مردانه بسیار خوشبو است و داری رد بوی بسیار زیادی است.

Boucheron
Boucheron

عطر مردانه آمواج اینترلود-Interlude Man Amouage با پخش بوی عالی

آمواژ یک کمپانی عمانی که سعی دارد عطرهای عربی را با سبک اروپایی به بازار عرضه کند. یکی از خصوصیات عطرهای آن، پخش بوی بالا می‌باشد. در میان عطرهای این برند اینترلود بالاترین پخش بو را دارد. این عطر مردانه در سال ۲۰۱۲ توسط Pierre Negrin  طراحی و به بازار عطر و ادکلن عرضه شده است. آمواژ اینترلود مردانه عطری است گرم، شیرین و در عین حال تلخ و دودی که شروعی قدرتمند و پیچیده از رایحه های تلخ بخور با حسی دودی و رایحه کاملا مشخص فلفل دارد که با گرما و شیرینی قدرتمندی از کهربا و صمغها مهار و متعادل شده است. با گذر زمان بخور و فلفل آرام گرفته و همزمان عطر حالتی دارچینی، گرم و تلخ و شیرین پیدا میکند که بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد. آمواژ اینترلود مردانه پخش بو و ماندگاری بسیار بالایی دارد و تنها در فصول سرد سال باید مورد استفاده قرار بگیرد.

Interlude Man Amouage
Interlude Man Amouage

 

ادکلن مردانه امبر استار زرجف- Amber Star Xerjoff با پخش بوی بالا

ادکلن مردانه امبر استار زرجف با رایحه شرقی، چوبی، ادویه ای و شیرین می باشد که پخش بو خیلی خوبی دارد. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شده است. در این عطر نت چوب و انواع صمغها برجسته بوده و باعث ایجاد حس لطافت و عشق شده است.

عطر مردانه ممو آفریکن لدر-Memo African Leather با پخش بوی عالی

عطر ادکلن ممو آفریکن لدر-Memo African Leather عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ممو آفریکن لدر-Memo African Leather،با رایحه گرمی که دارد برای روزهای سرد زمستانی گزینه مناسبی است.رایحه اولیه: زعفران، لیمو ترش، گل شمعدانی   رایحه میانی: هل سبز، زیره سبز    رایحه پایه: چرم ، نعنا هندی، عود، وتیور است که بسیار پخش بوی خوبی دارد.

Amber Star Xerjoff
Amber Star Xerjoff

ادکلن ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orion با پخش بوی عالی

تیزیانا ترنزی اوریون عطری است که طرفداران زیادی دارد به  دلیل پخش بوی بالای  ادکلن ترنزی اوریون است و خوشبو که شروعی شیرین و شاداب از رایحه میوه آناناس دارد که حضور رایحه غان و بخور در کنارش حسی تلخ، چوبی و کمی دودی مانند را ایجاد کرده است. با گذر زمان رایحه غان قویتر شده و حس چوبی قویتری را ایجاد میکند که باعث تلخ تر شدن و رسمی تر شدن رایحه می شوداما همزمان رایحه شیرین و شاداب آناناس این تلخی را بخوبی مشام شما را نوازش می کند. تیزیانا ترنزی اورایون پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و به استثنای تابستان در باقی فصول سال بصورت روزانه یا رسمی بسیار عطرو ادکلن مناسبی است.

 

Amber Star Xerjoff
Amber Star Xerjoff

 

درباره‌ی mhtaheri

همچنین ببینید

عطر زنانه با ماندگاری بالا

عطر زنانه با ماندگاری بالا امروزه خانوم ها اهمیت بیشتری نسبت به مردان به عطر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *