تدارک جشن تولد

وقتی که قرار است میزبان یک جشن تولد باشیم قطعا از چند هفته قبل فکرمون به تدارک جشن تولد درگیر می شود‌. زمانی که ما میزبان جشن تولد هستیم دوست داریم بهترین جشن تولد را در بین اطرافیانمان داشته باشیم جوری که همه دوستان و آشنایانمون از تدارک جشن تولد ساده ما تعریف کنند.

تزیین جشن تولد ساده

برای این که جشن تولدمان با بهترین کیفیت، کم ترین خطا برگزار شود حتما باید از ماه قبل جشن تولد یک برنامه ریزی دقیق کنیم مطمئن باشید با برنامه ریزی ذهنتون کم تر به برگزاری تدارک جشن تولد درگیر میشه و ایده های جذابی به ذهنتان می رسد.

تزیین جشن تولد ساده

ما در این مطلب میخواهیم همگام با شما برای برگزاری جشن تولدتان برنامه ریزی کنیم و کمک کنیم که بهترین جشن تولد را برگزار کنید. مطمئن باشید با این برنامه ریزی تدارک جشن تولد همسر، تدارک جشن تولد کودک ، تدارک جشن تولد یک سالگی کودکتان و …. دغدغه کم تری و برنامه ریزی دقیقی خواهید داشت‌.

تزیین جشن تولد ساده
ایده ی تزیین جشن تولد بزرگسال

فروشگاه اینترنتی شادیلینگ که بهترین و با کیفیت ترین تم های تولد را دارا می باشد ، در این مطلب قصددارد شما عزیزان را راهنمایی کند تا بهترین برنامه ریزی را برای تدارک جشن تولدتان داشته باشید.

۳۰ روز قبل از تدارک جشن تولد

برنامه ریزی جشن تولد

ابتدا شروع کنید به نوشتن یک لیست از کسانی که قصد دارید آن ها را به جشن تولدتان دعوت کنید. اولین گام این هست که بدانید مهمانانتان چند نفر هستند تا به همان میزان کیک و غذا سفارش دهید.
نکته قابل توجه در این بخش این است که حتما دقت کنید تعداد مهمانانتان به اندازه میزان جایی باشد که دارید. طبیعتا اگه فضای کوچکی برای برگزاری جشن تولد دارید دعوت کردن تعداد زیادی مهمان کار غلطی است. چون باعث می شود که خودتان در شب جشن تولد فکر مشغولی داشته باشد.

برنامه ریزی جشن تولد

 

انتخاب تم تولد 

تم تولد
ایده ی تزیین جشن تولد

گام دوم انتخاب تم تولد مناسب برای برگزاری جشن تولد شما می باشد. از همان ابتدا برنامه ریزی کنید که تم تولد مراسم شما چه رنگی و به چه صورتی خواهد بود و متناسب با تم تولدتان شروع کنید به خرید کردن لوازم های مورد نیاز خود برای جشن تولد.

تم تولد

نکته ی قابل توجه در برگزاری مراسم شما این است که می توانید سرفرصت به مغازه های تم تولد رفته و از حراجی ها خرید کنید، چون شما فرصت کامل برای جستجو را دارید.

 

انتخاب لباس شما برای جشن تولد

 انتخاب لباس شما برای جشن تولد

حتما سعی کنید از سه هفته قبل لباس جشن تولد را انتخاب کنید ، سعی کنید لباستان را با رنگ تم تولد ست کنید تا نمای بیشتری داشته باشد، اگر برگزاری جشن تولد مربوط به همسر یا فرزندتان می باشد می توانید رنگ لباس خود را با آن ها ست کنید در هنگام عکس گرفتن این سبک ست کردن لباس خیلی به چشم می آید.

لباس مادر و فرزند

انتخاب کیک تولد، غذاهای جشن تولد

تززین میز تولد

گام سوم این است که حتما از دو هفته قبل کیک تولد جشن تولد را سفارش دهید تا خیالتان از این بابت راحت باشد. پیشنهاد می کنیم برای بیشتر جلوه دادن جشن تولدتان حتما کیک تولدتان را با تم تولدی که انتخاب کرده اید ست کنید در کنار آن تعدادی کوکی سفارش دهید تا میز تزیین تولد شما نمای بیشتری پیداکند.

غذای جشن تولد

برای انتخاب غذاها این عامل بستگی دارد که شما چه زمانی را برای برگزاری جشن تولد خود انتخاب کرده اید، اگه جشن تولد دوستانه است و قرار است عصر برگزار شود انتخاب دو تا چندمدل از غذاهای سرد انتخاب خوبی می تواند باشد.

غذای جشن تولد

اما اگه جشن تولدتان خانوادگی و قرار است شب برگزار شود انتخاب غذاهای گرم برای شما می تواند گزینه خیلی مناسبی باشد. غذاهای گرم دارای تنوع های زیادی می باشند.
می توانید برای زیباتر شدن میز غذایتان از فینگرفودها استفاده کنید که فضای میز را کاملا تحت تاثیرقرار می دهند.

کیک جشن تولد

 

تزیین جشن تولد و تزیین میز تولد

تزیین جشن تولد
تزیین میز تولد

گام چهارم تزیین جشن تولد شما می باشد‌. حتما از یک هفته قبل تصمیم بگیرید که چه تزیینی را برای جشن تولدتان انتخاب کرده اید تا متناسب با آن لوازم های مورد نیاز را تهییه نمائید. برای تزئین میز تولد در گذشته وبلاگی را درست کردیم تا شما بتوانید راحت تر ایده بگیرید.

تزیین میز تولد
تزیین جشن تولد

هم چنین برای تزئین فضای جشن تولدتان می توانید از بنر تم تولد ، بادکنک آرایی استفاده کنید. استفاده از بادکنک های فویلی متناسب با رنگ تم تولد شما به همراه بادکنک های ساده ی هلیومی می تواند کار شما را در این امر ساده کند.

تزیین میز تولد
تزیین میز تولد پسرانه

یک روز قبل از برگزاری جشن تولد حتما سعی کنید فضای تزئین جشن تولد خود را آماده کرده و تزئین میز تولد خود را انجام دهید ، مطمئن باشید این کار باعث می شود تا زمان بیشتری در روز جشن تولد داشته باشید. برای تهییه و درست کردن غذاهاهم می توانید صبح زود این کار را انجام دهید تا خیالتان کاملا راحت شود و استرس کم تری داشته باشد.

 

درباره‌ی عماد لطفی نژاد

همچنین ببینید

وسایل تم تولد رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان یکی از نمونه تم های تولدی می باشد که فاقد شخصیت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *