خانه / تم تولد و ظروف یکبار مصرف جشن تولد / وسایل تم تولد رنگین کمان

وسایل تم تولد رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان یکی از نمونه تم های تولدی می باشد که فاقد شخصیت های کارتنی می باشد اما برای کودکان به شدت جذاب می باشد. عموما کودکان تم های تولدی که دارای شخصین های کارتنی می باشند را دوست دارند اما همیشه تم های تولد شخصیت دار وسایل و لوازم های جانبی آن به صورت کامل پیدا نمی شوند.

تم تولد رنگین کمان
ایده ی تزیین تم تولد رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان دارای لوازم های جانبی مختلفی می باشد که برای همه رنج سنی می توان استفاده کرد. تم تولد رنگین کمان دارای مدل های مختلفی در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ می باشد، که در این مطلب به معرفی کامل تم تولد رنگین کمان می پردازیم.

تزیین تم تولد رنگین کمان

طرح های مختلف تم تولد رنگین کمان

بانک آرایی تم تولد رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان

بشقاب و لیوان تم تولد رنگین کمان
بشقاب و لیوان تم تولد رنگین کمان
خرید تم تولد رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان یک مدل پر فروش از تم های تولد بزرگسال است. این تم یک تم تولد مشترک دخترانه و پسرانه می باشد. در تم تولد رنگین کمان دخترانه از رنگ های شاد و کلاسیک استفاده شده که دارای یک طرح فوق العاده شیک و ساده میباشد. لوازم های جانبی تم تولد رنگین کمان شامل مواردی مانند بشقاب، لیوان، تاج، فلشر، لیبل نوشابه و… می باشد. می توانید با خیال راحت برای برگزاری جشن تولدتان از تم تولد رنگین کمان استفاده نمایید.

لوازم اصلی تم تولد رنگین کمان
لوازم اصلی تم تولد رنگین کمان
خرید لوازم جانبی تم تولد رنگین کمان
خرید لوازم جانبی تم تولد رنگین کمان
بشقاب و لیوان تم تولد رنگین کمان
بشقاب و لیوان تم تولد رنگین کمان
خرید تم تولد رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان شامل یک طرح دیگر میباد که عموما برای کودکان از این طرح استفاده می شود. تم تولد رنگین کمان دارای یک طرح براق به همراه سه شکل رنگین کمان با پس زمینه ی سفید و آبی می باشد. با دارا بودن رنگ ها شاد و اثر بخش برای کودکان یک تم تولد متفاوت را ایجاد می کند. برای زیباتر ساختن فضای جشن تولدتان همراه با تم تولد رنگین کمان می توانید از ریسه ی جشن تولد به همراه کیک تولد رنگین کمان استفاده نمایید.

ریسه ی تم تولد رنگین کمان
ریسه ی تم تولد رنگین کمان

لوازم های جانبی تم تولد رنگین کمان

لوازم جانبی تم تولد رنگین کمان

بنر تم تولد رنگین کمان

بنر تم تولد رنگین کمان در ابعاد مناسب می باشد، یکی از ویژگی های مهم بنر طرح تم تولد رنگین کمان کاملا قابل شستشو می باشد. میتوانید از بنر طرح رنگین کمان در چند مراسم مختلف استفاده نمایید. بنر طرح تم تولد رنگین کمان هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب می باشد.

پک بادکنک آرایی رنگین کمان

پک بادکنک آرایی رنگین کمان شامل بادکنک های لاتکس رنگی به همراه بادکنک های فویلی با نوشته ی هپی برس دی می باشد. همچنین این پک شامل یک تلمبه ی دستی و چسب بادکنک میباشد تا بتوانید بادکنک ها را به دیوار نصب کنید.

استند تم تولد طرح رنگین کمان

استند ها از جنس های مختلفی می توانند باشد. استند تم تولد طرح رنگین کمان از جنس چوب می باشد که دارای پایه ی چوبی می باشد و به راحتی میتواند بر روی میز تزیین جشن تولد قرار بگیرد.

شمع تولد طرح رنگین کمان

خرید شمع تولد رنگین کمان

فشفشه کیک تولد

خرید فشفشه ی تولد

 

درباره‌ی عماد لطفی نژاد

همچنین ببینید

خوراکی های جشن تولد

یکی از مشغله های پدرها و مادرها و یا افراد دیگر برای برگزاری یک جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *